Zastupitelka Kolína jako exředitelka nemocnice u soudu. Čelí nařčení z podvodu
Petr Procházka, Kolínský deník neděle 6.10.2024
Ilustrační foto Autor: freeimages.com
Hlavní líčení v případu lékařky, bývalé ředitelky Městské nemocnice Čáslav a kolínské zastupitelky Dity Mlynářové (ANO), kterou čáslavská nemocnice viní z podvodu, začalo ve čtvrtek 3. října ve 13 hodin. Společně s ní je obviněný ještě vojenský lékař, plukovník Petr Geřábek. Obžaloba je viní, že podvodem způsobili škodu ve výši 928 tisíc korun.
26.5.2026 | V České republice mnoho lidí umírá v nemocnicích. V neznámém prostředí a často bez přítomnosti blízkých. To je smutná realita, kterou se snaží změnit domácí hospice.